Puchwein povede Novartis v ČR

Martin Puchwein (41) je prezidentem skupiny Novartis Group Czech Republic. Hlavní prioritou manažera, který pracuje pro skupinu od roku 2010, je zvýšit investice do klinických studií a poskytovat inovativní léčbu.

Mizera povyšuje v bance Moneta

Jiří Mizera (34) je hlavním ředitelem pro strategické změny v Monetě Money Bank se zadáním posílit roli banky coby digitálního lídra na českém trhu. Dříve byl v Monetě senior manažerem digitálního bankovnictví.

Petrách přichází z ČEZ Esco do EFG

Jan Petrách (39) je projektovým a finančním analytikem společnosti Energy financial group. Zabývá se dotačním managementem v oblasti obnovitelných zdrojů energie nebo ekologie. Do EFG přichází ze společnosti ČEZ Esco.

Latuske posiluje realitní fond ZDR

Roman Latuske (45) je členem správní rady realitního fondu ZDR Investments, kde bude zodpovídat za rozvoj obchodních příležitostí na českém a evropském trhu. Latuske předtím působil dvacet let v mediálním oboru.

Související

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru