Jak hodnotíte letošní ročník podnikatelských soutěží?

Tradičně se nesl ve znamení neustálého zvyšování kvality a profesionality soutěžících. České firmy se nebojí inovativně řešit výzvy trhu, začít podnikat ve velmi rozdílných kulturách a přitom si uvědomovat, že podnikání není jen o ekonomických výsledcích. I proto je pro nás pozice hodnotitele čím dál náročnější, včetně kategorie společenské odpovědnosti. Každopádně nás nesmírně těší, jakým pokrokem se v této oblasti mohou soutěžící rok od roku pyšnit.

Silnou pozici mezi soutěžícími firmami mají technologické podniky. Vy sami nabízíte zajímavá technologická řešení. V čem můžete firmám pomoci?

Máme široké portfolio služeb pro podniky všech velikostí, od živnostníků a majitelů malých firem až po největší korporátní společnosti. Nabízíme celou škálu mobilních i fixních komunikačních služeb. Máme také velmi zajímavou nabídku nových IoT řešení, díky nimž můžeme udělat z obyčejné budovy chytrou, pomoci firmám efektivněji využívat prostory pro práci, parkoviště a spotřebu energií nebo nabídnout služby pro trackování aktiv, pomocí kterých mohou firmy lépe sledovat a řídit svůj vozový park či zásilky.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru