"Mé" hodnoty by měli mít i moji kolegové

Na vysoké škole zahlédla Hana Kořínková reklamu na trainee program. Přihlásila se a nakonec se v mezinárodní energetické firmě E.ON usadila. Pracuje v ní už přes devět let a v pravidelných časových intervalech kariérně stoupá. Momentálně se snaží tradiční obor posunout inovacemi do moderního digitálního světa. Zároveň rozšiřuje ve spíše mužském odvětví řady žen.

Od letošního srpna je na nové pozici vedoucí řešení pro zákazníky a inovací, které funguje jako líheň nových produktů, takže často spolupracuje i se start-upy. "Chceme našemu komoditnímu byznysu přinést přidanou hodnotu. Cílem je vytvářet nové produkty, které zákazníkům usnadní život a budou šetrné k životnímu prostředí. Proto se tolik zaměřujeme na fotovoltaiku nebo používání elektromobilů," říká Kořínková.

Nejdůležitější je hlava

Vedení společnosti zaujala už na juniorské pozici, kam nastoupila hned po škole. Velmi vhod jí přišla jazyková vybavenost získaná zejména díky stážím, které absolvovala během studií na Vysoké škole ekonomické v Praze. "Byla jsem půl roku v Rakousku a dělala na několika mezinárodních projektech, které mi dost daly. Hodně mi pomohla i zkušenost z USA, kam jsem odjela v rámci programu Work and Travel. Tam jsem poznala úplně jinou mentalitu a zjistila, jak tvrdě se dá pracovat," popisuje Hana Kořínková.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.