Eversheds Sutherland se vrací do Česka

Advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners se připojuje k mezinárodní právní firmě Eversheds Sutherland, která patří mezi 40 největších globálních právních firem. Kancelář bude v Česku a na Slovensku vystupovat pod spojením "Dvořák Hager & Partners in association with Eversheds Sutherland". Globální firma dříve v Česku spolupracovala s kanceláří Balcar Polanský. Eversheds Sutherland má více než 2800 právníků v 68 kancelářích v 34 zemích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě.

Povýšení u White & Case

Pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře White & Case rozšíří od ledna tým osmi mezinárodních partnerů − povýšení se dočká Tomáš Jíně, který se tak stane nejmladším partnerem na tomto postu. Je kvalifikován podle českého i anglického práva a zaměřuje se na zastupování finančních institucí a privátních klientů při mezinárodních transakcích. Do pražské kanceláře White & Case nastoupil v roce 2004 a během své kariéry rovněž působil v newyorské a londýnské kanceláři firmy.

Nový výkonný ředitel KF Legal

Vedení Advokátní kanceláře KF Legal posílil Libor Adamec, bude zastávat novou pozici výkonného ředitele. Na starosti bude mít kompletní ekonomické, personální, provozní a marketingové řízení. Zužitkuje zkušenosti z manažerského poradenství, řízení změn ve velkých společnostech a naplno využije také svou hlubokou znalost finančního sektoru. V minulosti pracoval například pro finanční skupiny ČSOB anebo Erste Group.

Deloitte Legal posiluje v technologiích

Deloitte Legal posiluje technologický tým. Do čela oddělení Práva IT a elektronických komunikací nastupuje Václav Filip. V minulosti působil v právním oddělení Telefónica O2 v Praze a Mnichově nebo jako vedoucí právního úseku Českých Radiokomunikací. Filip je také laureátem ocenění Perspektiva, udělovaného Unií podnikových právníků.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru