Eversheds Sutherland se vrací do Česka

Advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners se připojuje k mezinárodní právní firmě Eversheds Sutherland, která patří mezi 40 největších globálních právních firem. Kancelář bude v Česku a na Slovensku vystupovat pod spojením "Dvořák Hager & Partners in association with Eversheds Sutherland". Globální firma dříve v Česku spolupracovala s kanceláří Balcar Polanský. Eversheds Sutherland má více než 2800 právníků v 68 kancelářích v 34 zemích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Blízkém východě.

Povýšení u White & Case

Pražská pobočka mezinárodní advokátní kanceláře White & Case rozšíří od ledna tým osmi mezinárodních partnerů − povýšení se dočká Tomáš Jíně, který se tak stane nejmladším partnerem na tomto postu. Je kvalifikován podle českého i anglického práva a zaměřuje se na zastupování finančních institucí a privátních klientů při mezinárodních transakcích. Do pražské kanceláře White & Case nastoupil v roce 2004 a během své kariéry rovněž působil v newyorské a londýnské kanceláři firmy.

Nový výkonný ředitel KF Legal

Vedení Advokátní kanceláře KF Legal posílil Libor Adamec, bude zastávat novou pozici výkonného ředitele. Na starosti bude mít kompletní ekonomické, personální, provozní a marketingové řízení. Zužitkuje zkušenosti z manažerského poradenství, řízení změn ve velkých společnostech a naplno využije také svou hlubokou znalost finančního sektoru. V minulosti pracoval například pro finanční skupiny ČSOB anebo Erste Group.

Deloitte Legal posiluje v technologiích

Deloitte Legal posiluje technologický tým. Do čela oddělení Práva IT a elektronických komunikací nastupuje Václav Filip. V minulosti působil v právním oddělení Telefónica O2 v Praze a Mnichově nebo jako vedoucí právního úseku Českých Radiokomunikací. Filip je také laureátem ocenění Perspektiva, udělovaného Unií podnikových právníků.

Související
Newsletter

Byznys

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?

Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru