Cristiano Ronaldo by měl získat Zlatý míč pro nejlepšího fotbalistu Evropy za letošní rok. Jestli dnes bude vítězem vyhlášen někdo jiný, bude to pro mě projev rozostřeného vidění ve fotbalovém prostředí.

Já vím, já vím, je to anketa, hlasuje bůhvíkolik lidí, všichni tomu rozumějí, jejich názor je třeba respektovat, jednotlivě i dohromady. A taky − je to JENOM anketa, tak proč ty cavyky?

Ale prosím vás, komu jinému byste to tak asi chtěli dát?! Ne, ne, nikdo než on.

Hlasující novináři mají být při volbě vedeni jistými kritérii. Protože fotbal je kolektivní hra, vítěz by měl být členem úspěšného týmu. Těmi vítěznými letos byly Real Madrid (Liga mistrů), Atlético Madrid (Evropská liga) a národní celek Francie (mistrovství světa). Ronaldo hrál za ten první.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.