Přes šest tisíc lékařů a sester, kteří pracují v nemocnicích, se letos zapojilo do průzkumu HealthCare Institute Nejlepší nemocnice roku 2018. Je totiž rozdíl, jak se nemocnice může jevit zvenčí a jak ji vidí zevnitř samotní zdravotníci. Ti odpovídali například na otázky, jak se jim pracuje v současném týmu, zda by svou nemocnici doporučili jiným kolegům jako perspektivního zaměstnavatele, či na dotazy kolem přesčasů a možného profesního vyhoření. Jako nejlepší z jejich hodnocení vyšla Fakultní nemocnice Hradec Králové, mezi nefakultními nemocnicemi zvítězila Městská nemocnice Duchcov.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.