Děti jsou ovlivnitelné reklamou a vánočními katalogy více než kdo jiný a svou roli hraje samozřejmě také vliv jejich vrstevníků, od kterých mnohdy svá vánoční přání přebírají. Na jedné straně rodiče musí bojovat se všudypřítomnými vlivy konzumu, na druhé straně vliv komunity nelze ignorovat, a dítě tak z kolektivu zapřísáhlou ignorací trendů a přání z kolektivu vyčleňovat.

Tvary, barvy, zvuky a světelné efekty pro nejmenší

Nejlépe se tak nakupují hračky pro ty nejmenší. Pro děti do jednoho roku je trh plný pestrých a rozmanitých chrastítek, kousátek a textilních hraček, které děti zaujmou už na první pohled a které se jim dobře berou do malých rukou a rozvíjejí tak jejich motorické dovednosti od raného věku. Kromě tvaru a barev v mnohém případě hračky zaujmou dítě i zvuky, které vydávají, v poslední době přibývají i hračky svítící a blikající.

Jednou z dlouhodobě oblíbených voleb jsou barevné knížky z omyvatelného materiálu. Jsou nejen barevné a dobře uchopitelné, ale bývají navíc vyplněné i jemně šustící folií.

Hračky pro malé děti svou barevností podporují rozvoj zraku, různé tvary a materiály přispívají rozvoji jemné motoriky. Malé děti ­milují hračky, které vydávají různé zvuky. Pro děti asi od šesti měsíců jsou určené různé interaktivní stolky, chodítka, plné barevných knoflíků a kláves, které po aktivaci hrají, zpívají a vydávají zvuky zvířat, blikají různobarevnými světly. I ty rozvíjejí jemnou motoriku dítěte.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.