Soutěž Právník roku si v roce 2009 zapsala jednu nenápadnou premiéru. Poprvé se vítězem jedné z kategorií, konkrétně obchodního práva, stal notář. Skleněnou plastiku s podobiznou patrona právníků sv. Iva si odnesl Svatopluk Procházka.

"JUDr. Svatopluk Procházka je známý nejen svou skromností, ale zejména odborností a erudovaností v oboru obchodního práva, zvláště pak z pohledu notářské praxe. Proto bývá často zván do pracovních komisí, které se věnují legislativě v tomto právním odvětví," vyzdvihl oceněného kolegu časopis českých notářů Ad Notam.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.