Už dlouho jsem přemýšlela, jak bych spolu s kolegy z MSD Hubu mohla přispět ke zlepšení života seniorů. Jsme firma, která se zabývá špičkovými IT technologiemi, a tak jsem je samozřejmě chtěla nějak využít. Na řadě projektů pracujeme s virtuální realitou, proto mě napadlo, že by díky ní bylo možné seniorům zprostředkovat zážitky. Se vzrůstajícím věkem totiž pochopitelně přibývá lidí, kterým už nemoci neumožňují vyjít z domova seniorů na běžnou procházku, nebo je dokonce upoutají na lůžko. Všechen jejich život se pak odehrává mezi čtyřmi stěnami jejich pokoje. A oni se už nedostanou tam, kde kdysi zažili něco radostného, nebo nenavštíví svá vysněná místa.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.