V Brně mají řidiči Uberu opět utrum, alespoň na nějaký čas. Soudní přepinkávaná o povolení či zákaz alternativní taxislužby ve městě však pokračuje. Rozhodnutím Ústavního soudu z minulého týdne bylo zrušeno předchozí rozhodnutí Vrchního soudu v Olomouci, který musí o věci rozhodovat znovu − už potřetí. Momentálně tedy platí zákaz pro amatérské řidiče. Pro jihomoravskou metropoli to však vlastně neznamená žádnou změnu. Americká přepravní společnost zde ukončila činnost už po prvním předběžném opatření v roce 2017.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.