Rezidenční nemovitosti

"Koupě bytů, apartmánů či bytového domu k pronájmu je tradiční formou dlouhodobé investice. V západní Evropě je běžné, že tyto investice zůstávají v majetku rodiny po desetiletí. Návratnost investice se může pohybovat od dvou procent ročně v centru Prahy až po deset procent ročně v regionech či na horách," říká Dušan Šťastník. "Mě osobně zajímají takzvané alternativní investice, ke kterým patří studentské bydlení a rekreační objekty − apartmány a chalupy − ve vyhledávaných rekreačních střediscích. Líbí se mi možnost být součástí něčeho kreativního a osobitého," dodává Dušan Šťastník.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.