I když je současný realitní trh na vrcholu svého ekonomického cyklu, nabízí investiční příležitosti, které stojí za to zvážit. Zároveň však mohou reality přinést nezkušenému investorovi řadu nástrah, na které může doslova doplatit. "Každému investorovi doporučujeme mít vlastního realitního poradce, který trh zná a má zkušenosti z jiných transakcí. Bohužel stále na trhu vidíme transakce investorů, kteří to neudělali, a akviziční cena byla o dvacet až třicet procent vyšší než nabídky erudovaných investorů," říká Jan Hospodář, partner 108 Investment Advisory. Jeho slova potvrzuje Dušan Šťastník z realitní investiční platformy Upvest.cz: "Investice do nemovitostí jsou oblíbené, protože mohou nabídnout jedinečnou kombinaci výnosu a rizika. Rozhodně si ale nemyslím, že by byly tou nejlepší investicí pro každého a v každé situaci. Mohou být totiž mnohem složitější, než se na první pohled zdá. Pokud si nejste jistí, poraďte se s někým zkušenějším, případně vyzkoušejte nemovitostní investice po boku profesionálů."

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.