Ze dne na den se Petra Víková před dvěma lety zařadila mezi zástupce takzvané sendvičové generace. Musela se začít starat o maminku, které lékaři diagnostikovali nádor na mozku a předpověděli jí jen několik měsíců života. K pětileté dcerce a osmiletému synovi jí tak přibyla starost o osobu, která dříve naopak jí s dětmi velmi pomáhala. "Byl to pro mě obrovský šok, maminka byla fit a nejevila známky toho, že je něco špatně. Během jednoho dne ochrnula na půl těla, a protože jí lékaři už nemohli pomoci, přestala pro ně být pacientkou. Řekli mi, že za týden si ji budu muset z nemocnice odvézt," vypráví manažerka Zentivy.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.