Prvky výuky Montessori se ve školách začaly objevovat už v devadesátých letech, v současné době existují těchto škol napříč republikou desítky. Jenže výuka v páté třídě obvykle končí a děti, které je navštěvují a jsou zvyklé na tento alternativní způsob učení, musí řešit, kam jít dál.

Většinou jim tak nezbývá než se od šesté třídy začlenit do běžného systému.

V posledních letech se proto začaly rozvíjet druhé stupně základních Montessori škol. Výuka se na nich od tradičních škol liší tím, že zde funguje nenátlaková metoda učení, děti zde figurují jako aktivní účastníci vzdělávacího procesu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.