Chvála povyšuje v Nano Energies

Stanislav Chvála (38) je generálním ředitelem energetické a technologické firmy Nano Energies. Ve společnosti, která obchoduje s elektřinou, dosud působil jako ředitel pro strategický rozvoj.

Představenstvo Re/Max posílí Hauzer

Členem představenstva realitní firmy Re/Max Česká republika je Zbyněk Hauzer (34), který převezme zodpovědnost za rozvoj IT a technologických inovací v celé společnosti.

Zeman povede divizi skupiny Canon

Martin Zeman (44) je ředitelem divize Imaging Technologies & Communications Group Canon CZ/SK. Oddělení se zabývá mj. nepřímým prodejem fota, videa nebo projektorů.

Brožová přechází z Nestlé do KMV

Andrea Brožová je PR manažerkou společnosti Karlovarské minerální vody. Dříve působila jako manažerka korporátní komunikace Nestlé pro Českou republiku a Slovensko.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru