Programátoři z Česka a Slovenska mají ve světě skvělé jméno. Pracují i pro velké firmy jako třeba Facebook, Microsoft nebo Google. Ze start-upů jsou asi nejznámější brněnský vyhledávač letenek Kiwi nebo firma Socialbakers, analyzující sociální sítě.

V Česku a na Slovensku se pravidelně konají i mezinárodní konference s IT tematikou. Příkladem je právě probíhající ReactiveConf, která patří k největším konferencím ve svém zaměření na světě. "Nejsme lokální česká nebo slovenská konference, jsme globální," uvedla organizátorka ReactiveConf Michaela Vlčková. Do budoucna přemýšlí o tom, že by mohly vzniknout odnože i jinde ve světě.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.