1. Jaké nejčastější chyby dělají firmy při zařizování kanceláří?

2. Proč se společnostem vyplatí investovat do kancelářských prostorů?


Milan Začal
senior sales manager, Techo

jarvis_5bd6de97498e3216c81ba928.jpeg
Milan Začal, senior sales manager, Techo
Foto: HN – Lukáš Bíba

1. "Klíčová je připravenost managementu, aby dokázal kvalitně informovat zaměstnance o tom, že se společnost přestěhuje. Velká část lidí s tím má totiž velký problém. Musíte jim říct o výhodách a o prostoru jako takovém. Nedostatečná informovanost je velkou chybou."

2. "Získat zaměstnance stojí velké úsilí a firma se o ně musí také starat, jinak je velký problém si kvalitní lidi udržet. Velký trend nastolily IT firmy, kde v práci máte téměř veškerý servis, je to taková zlatá klec. Dnešní generace zaměstnanců vám dá velkou část svého dne, ale chtějí něco nazpět. Je nutné investovat do pracovního prostředí, abyste udrželi krok s konkurencí."

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.