Pracovní místo už dávno neznamená jen stůl a židli v kanceláři. Díky moderním technologiím dnes lidé mohou pracovat v zásadě odkudkoliv: z domova, z kavárny i z vlaku. A místo pro práci zaměstnanci rádi mění i v kanceláři. V řadě firem se například u jednoho stolu střídá více lidí a zaměstnanci si pracoviště vybírají podle aktivity, kterou zrovna dělají.

Tomu se přizpůsobuje i kancelářský nábytek. Vznikají chytrá pracoviště, jež rozpoznají jednotlivé uživatele a automaticky nastaví výšku stolu a židle podle jejich potřeb. Zaměstnance dokážou upozornit i na to, že by měli změnit pracovní polohu. Při dlouhodobém sezení třeba nabízejí možnost práce vestoje.

Objevuje se ale i řada multifunkčních kusů nábytku jako akustické paravány se zabudovanými čističkami vzduchu nebo třeba stoly s integrovanou klimatizací a vytápěním. Trendem je také sezení kavárenského typu nebo speciální nábytek pro společnou práci.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.