Stucky je generálním ředitelem Honeywellu

Oliver Stucky je generálním ředitelem a viceprezidentem firmy Honeywell Technology Solutions Česká republika, která je největším vývojovým centrem společnosti Honeywell v Evropě.

Sadílek povede Glomex Invest

Jiří Sadílek (65) je generálním ředitelem české zbrojařské firmy Glomex Invest. Společnost je dodavatelem špičkových bezpečnostních technologií na trhy střední a východní Evropy.

Topolská bude řídit CPI v Polsku

Barbara Topolská (52) bude na pozici country manager řídit retailové, kancelářské a hotelové portfolio skupiny CPI Property Group v Polsku. Dříve pracovala ve společnosti Multi Corporation.

Generálním ředitelem KPCS CZ je Knotek

Generálním ředitelem technologické konzultační společnosti KPCS CZ je Miroslav Knotek (40), který je jedním z jejích zakladatelů a působil zde již na různých manažerských pozicích.

Kusák posiluje tým consultingu PwC ČR

Marián Kusák (35) posiluje tým consultingu PricewaterhouseCoopers Česká republika jako nový senior manažer, který se zaměří zejména na oblasti automotive nebo maloobchodu.

Související
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru