Před deseti lety se Dobromila Darnadyová setkala s rakovinou prsu, když onemocněla žena z jejího nejbližšího okolí. Protože v té době nebylo dostupných tolik informací o možnostech, jak řešit chybějící prs, snažila se jí pomoci. Narazily na takzvanou epitézu, což je prsní náhrada, která se vkládá do podprsenky. "Vůbec jsme netušily, že něco takového existuje, natož že je speciální prádlo nebo plavky. V prodejnách zdravotnických potřeb mívají jen katalog a náhrada se musí objednat bez vyzkoušení. Jenže vykládejte prodavači, že máte rakovinu prsu a potřebujete podprsenku, když za vámi stojí další zákazníci. Pro každou ženu jde o velmi intimní záležitost," říká podnikatelka s tím, že pro tu, která se do takové situace dostane, je to velmi stresující. "Zavřou vás do malé kabinky, kde se sotva otočíte, po chemoterapii vám není dobře, jste unavená, potíte se, máte si něco zkoušet a nikdo vám neporadí," vypráví Darnadyová.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.