Hudební talent zdědil Bořivoj Trejbal, vedoucí tuzemské pobočky letecké společnosti Emirates, po své mamince a po svém dědečkovi. Oba hráli na akordeon. Samotného ho však tahací harmonika příliš nelákala. „To nebylo moc fešácké, na holky ale neplatilo, ani když jsem do lidušky docházel na bubny. Každý týden jsem navíc musel povinně hrát se školním orchestrem, který se věnoval dechovce. To pro nás, malé kluky, byla docela nuda, protože jsme se tam nemohli moc vyblbnout,“ říká s úsměvem.

Ke hře na bicí se dostal díky své mamince. Ta šestiletého Bořivoje zapsala do lidové školy umění. „Když jsem se divil, proč zrovna bicí, tak mi říkala, že trumpetu kvůli svým slabým plicím neudýchám a že na housle kvůli ekzému hrát nemůžu. Tak mě zapsala na bubny, a bylo to,“ vzpomíná vrcholový manažer.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.