Stres je všudypřítomný a v poslední době jej podle psycholožky Jitky Reitterové spousta lidí vnímá jako nutnou podmínku úspěchu v práci. "Být ve stresu je moderní a patří to k imagi výkonného člověka," říká. K vyrovnání se se stresovou zátěží a větší duševní pohodě přitom vede už jen umět "vypnout" a věnovat se svým koníčkům. Jenže to řada manažerů nedovede. "Klienti si často stěžují, že mají na koníčky málo času. Někdo se jim věnuje jednou týdně, někdo třeba jen jednou za dva měsíce," popisuje své zkušenosti kouč Roman Stupka.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.