Zatímco mnoho služeb se díky moderním technologiím a trendům mění doslova před očima, jsou obory, kde lze nalézt velké rozdíly. Když přijdete do autoškoly dnes, buď narazíte na firmy s moderními vozy vybavenými GPS monitoringem a také novými trenažéry, a kde se navíc v teoretických hodinách používají chytré aplikace k učení teorie, anebo se propadnete zpět do minulého století.

Do provozu se v těchto autoškolách vyráží často se starším a unaveným, žáky pořádně potrápeným autem. S instruktorem, který se sebevzdělávání v oboru příliš nevěnuje. A ani nemusí, průkaz získává na celý život, a tak novinky v legislativě nebo zasvěcení žáků do moderních technologií v autech moc neřeší, pokud sám nechce.

I proto modernější autoškoly volají po změnách ve způsobu průběhu závěrečných zkoušek a také po zvýšení minimálních standardů provozování autoškol. A argumentují tím, že v zahraničí je úroveň vyšší. Ministerstvo dopravy je ale toho názoru, že zvyšování nároků na provozovny, cvičná auta nebo školení instruktorů zvýšení kvality výuky nezajistí.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.