Babiš ocenil dobře fungující obchodní spolupráci mezi tuzemskem a Bavorskem. Tato spolková země je nejvýznamnějším obchodním partnerem ČR, do Bavorska vyvážíme více než na celé Slovensko. Roste však také význam Česka v kontextu bavorského zahraničního obchodu, od loňského roku završuje první pětku obchodních partnerů Svobodného státu. "Objem výměny zboží mezi Bavorskem a tuzemskem loni dosáhl 21 miliard eur, což je skoro čtvrtina celkového objemu česko-německého obchodu," řekl na veletrhu Bernard Bauer, výkonný člen představenstva ČNOPK a obchodní zmocněnec Svobodného státu Bavorsko v ČR. Vzájemnému obchodu se sousedním Bavorskem dominují stroje a zařízení, auta a jejich díly a také elektrické přístroje.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.