Ústav řízení a ekonomiky podniku Fakulty strojní ČVUT uspořádá na MSV 2018 v Brně již 19. ročník konference Integrované inženýrství v řízení průmyslových podniků. Letošní téma, Inteligentní výroba v digitální ekonomice, je zaměřené na současné a budoucí trendy v oblasti výroby a jejich aplikace. Na konferenci budou projednávány aktuální problémy související s řízením a navrhováním průmyslové výroby.

Hlavními tématy konference jsou projektování výrobních procesů a systémů s využitím pokročilých nástrojů a digitalizace, optimalizace a zefektivňování výrobních procesů a systémů s využitím pokročilých nástrojů, moderní řízení výrobních a logistických procesů a další témata včetně environmentálního pohledu nebo manažerských dovedností a kompetencí potřebných pro inteligentní výrobu

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.