Topmanažeři v Česku získají praktickou příručku pro správné řízení firem, kterým velí. Dokument připravila nezávislá nezisková organizace CIoD (Czech Institute of Directors − Institut členů správních orgánů), sdružující odborníky na management.

Materiál nazvaný Kodex správy a řízení společností ČR 2018 může tuzemským podnikům usnadnit fungování v prostředí, ve kterém jsou vystaveny častým změnám zákonů či pravidel o trestní zodpovědnosti právnických osob.

"Chci, aby se kodex stal něčím jako kuchařkou pro firmy a lidi v jejich vedení. Byla bych ráda, aby tuto knížečku měl každý majitel, akcionář nebo manažer. Aby ji měli na stole, a když si nebudou vědět rady, aby do ní mohli nakouknout," řekla v rozhovoru pro HN Monika Zahálková, výkonná ředitelka CIoD.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
Newsletter

Byznys podle HN

Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější?

Pro naše čtenáře připravujeme každý týden newsletter o byznysu a finančních trzích. Stačí zde zadat svůj email a každý pátek od nás dostanete souhrn událostí, které byste neměli minout. A přidáme osobní tipy čtyř osobností newsroomu Hospodářských novin. Píše Martin Jašminský, Luděk Vainert, Luboš Kreč a Petr Kain.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru