V roce 1997 se Rudolf Kasper rozhodl, že hlavním oborem jeho podnikání bude strojírenství a specializované zpracování plechů. Jeho firma Kasper Kovo z Trutnova od té doby vyrostla k obratu 600 milionů korun, zatímco dceřiný podnik zaměřený na dřevěné krovy má tržby poloviční.

Rudolf Kasper rozhodnutí nijak nelituje a na průmyslových pozemcích v Trutnově, které společnost skoupila, dále investuje do rozšíření výroby, již chce až ztrojnásobit. "Naším typickým výrobkem je opláštění pro výrobce strojů. Na vývoz jde 75 procent toho, co vyrobíme," řekl Kasper.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.