Sledovací systémy pro služební automobily, které monitorují polohu vozidla pomocí GPS nebo obdobné technologie, se v českém podnikatelském prostředí běžně používají. Kromě polohy bývá zařízení schopno sledovat i další údaje, například okamžitou i průměrnou rychlost, akceleraci či trasu, kudy vozidlo projelo, včetně všech zastávek. Poskytuje tak zaměstnavateli komplexní pohled nejen na způsob využití vozidla (včetně přestávek, hospodárnosti jízdy a jejího bezpečí), ale potenciálně také na soukromí daného zaměstnance, který vůz používá pro soukromé účely.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.