Nešlo o konferenci jedinou, ale hned o tři spojené akce. Prim zde hrála hlavní linie věnovaná obecné, univerzální čili silné umělé inteligenci (AGI - Artificial General Intelligence Conference), doplněná linií o biologických inspiracích kognitivních architektur (BICA - International Conference on Biologically Inspired Cognitive Architectures) a linií o neuronových sítích a jejich využití pro symbolické učení a uvažování (NeSy - Neural-Symbolic Learning and Reasoning Conference). Tyto tři oblasti přitom spolu často a velmi úzce souvisejí. Kromě akademických nebo vysoce teoretických linií mohl zájemce navštívit i aplikačně-byznysovou a popularizační linii nazvanou Future of AI Track a také přehlídku start-upů, takže celá konference byla pestrou mozaikou vkladů nejrůznějšího druhu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.