Vysoká škola jako vzdělávací instituce je také místem inovací a rozvoje. Mnoho vysokých škol se mimo své odborné téma věnuje také výzkumu v oblasti vzdělávání. V nedávném článku "VŠE o… plíživém videoprůmyslu" autor naznačil, že video zaujalo místo intenzivního a rychlého komunikačního nástroje, který vyžaduje kvalifikovanou přípravu. Elektronické vzdělávání je dnes již rozšířené i aplikované, využívá multimediální prvky (včetně videa) a umožňuje získat díky rozhraní webu nebo aplikace okamžitou zpětnou vazbu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.