Zemní plyn jako jedno z alternativních a ekologických paliv je v poslední době v médiích trochu zastíněn nástupem elektromobility. I to je podle šéfa Pražské plynárenské jedním z důvodů mírného poklesu zájmu zákazníků o vozidla spalující toto palivo. Perspektivy plynu v dopravě včetně tzv. bioplynu, vyrobeného z obnovitelných zdrojů, se tím ale nijak nesnižují, myslí si Pavel Janeček.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Zemní plyn jako alternativní a ekologické palivo pro automobily je v poslední době v médiích trochu zastíněn nástupem elektromobility.
  • Za mírným poklesem zájmu o auta na toto palivo ale podle Pavla Janečka, šéfa Pražské plynárenské, stojí kromě masivní podpory elektromobility i slabá nabídka automobilek.
  • Celkový počet vozidel spalujících zemní plyn i spotřeba plynu v dopravě však i přesto neustále roste.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.