Vývoj pohonů vozidel je ovlivněn nejen technickými parametry, na něž výrobci automobilů mají přímý vliv, ale také politickými rozhodnutími, která leží mimo jejich dosah. Zásadní dopad bude mít nastavení emisních limitů. Budou-li nastaveny realisticky, a ne takzvaně od stolu, spalovací motory stále budou hrát významnou roli. Lze předpokládat, že se bez nich ještě řadu let neobejdeme. Jejich kombinace s elektromotory samozřejmě bude stále častější, ostatně hybridní pohony se dnes už docela běžně uplatňují v sériových automobilech i závodních speciálech. Čisté elektromobily získají na významu v městské či příměstské dopravě.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.