Mateřské školy jsou přeplněné, soukromé služby drahé a jesle prakticky neexistují. Díru v předškolní péči v posledních letech začaly vyplňovat takzvané dětské skupiny, kterých je momentálně zhruba osm stovek. Dosud byly dotovány z eurofondů. Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) v září předloží návrh na jejich financování ze státního rozpočtu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • V článku se dále dočtete, kolik by za službu měli doplácet rodiče a proč se podle ministryně práce Jany Maláčové investice do dětských skupin státu vyplatí.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.