Nebýt vážné nemoci svého otce Jiřího, věnovala by se dnes Barbora Jeřábková nejspíše překládání z francouzštiny, kterou na vysoké škole vystudovala. Nyní je z ní šéfka společnosti Autolift, jejíž autozvedáky se z Velkého Meziříčí na Vysočině exportují do celé Evropy, Afriky, Austrálie i Ameriky.

Unikátní přenosný hever, který slouží především automechanikům či autolakýrníkům, vymyslel už na začátku devadesátých let právě Jiří Jeřábek. Až jeho dceři Barboře se ale povedlo výrobek dostat do celého světa včetně USA a Kanady, kde Autolift nedávno založil sesterskou společnost a je před podpisem smlouvy s místním dealerem.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.