Pražská investiční skupina Wood & Co. je v Česku první, kdo přichází s nabídkou automatické správy peněz, takzvané robo advisory. Služba umožňuje investovat do akcií, dluhopisů nebo i historických automobilů drobným střadatelům, kteří nemají zkušenosti s kapitálovými trhy. Díky nízkým poplatkům a chytrým technologiím chtějí její tvůrci změnit způsob, jak Češi investují.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Jak funguje systém Portu a jak pomáhá drobným investorům?
  • Jak odhaduje příležitosti na kapitálových trzích provozovatel systému?
  • Kolik času trval testovací provoz?

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru