Ta otázka je ale možná špatně položena. Je totiž nutné si vybírat? Člověk jistě může nejprve studovat doma a pak v zahraničí. Nejprve vystudovat magisterský titul a pak MBA. To je ale poněkud zdlouhavá a drahá cesta. Nicméně existují i jiná, časově i finančně méně náročná řešení. Existují totiž vysoké školy, které mají českou i zahraniční akreditaci. Existují vysoké školy, které působí v České republice, ale mají přitom zahraniční vyučující a zahraniční výukové materiály. Jednou z takových škol je Anglo-americká vysoká škola (AAVŠ).

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.