Není mu ani 30 let a už má jeden veliký byznysový úspěch za sebou. Slovenský podnikatel Martin Studenčan stojí za aplikací, která zjednodušuje práci záchranářům. Dnes ji využívají všechny slovenské záchranky. Před dvěma lety přišel s dalším nápadem. Odešel z lukrativní pozice v londýnské marketingové agentuře a začal se věnovat vlastnímu podnikání. Dnes firmám nabízí zajištění pracovních pobytů na Kanárských ostrovech, v Chorvatsku nebo ve Vysokých Tatrách.

Studenčanova společnost Wolfhouse se už po půl roce ocitla v černých číslech. Její obrat činí při započítání rezervací do konce tohoto roku více než pět milionů korun. Poptávka firem po pobytech meziměsíčně roste o 24 procent. Podnikatel proto ke stávajícím destinacím v nabídce plánuje přidávat další. V jednotlivých lokalitách má dnes firma nasmlouvané desítky vil, domů a hotelů.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • V placené části se dozvíte, jaké zvláštní požadavky mají firmy na ubytování svých lidí a proč jsou Kanárské ostrovy pro týmovou cestu ideální.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru