Lídr kandidátky na pražský magistrát za hnutí ANO Petr Stuchlík se označuje za pravicového liberála. Přesto se přidal k Andreji Babišovi. Vede pro něj za hnutí ANO souboj o post pražského primátora. "Žijeme v demokratickém systému a jako součást tohoto systému jsem přijal nabídku," říká zakladatel poradenské firmy Fincentrum a dnes již bývalý spolumajitel úvěrové firmy Fair Credit.

V minulém týdnu podíl ve Fair Creditu prodal společníkovi Martinu Nejedlému (nejedná se o poradce prezidenta republiky). Podobně se blíží k závěru také prodej zbylého podílu ve Fincentru.

Dokážou se však voliči vyrovnat s tím, že Stuchlík v minulosti na jednu stranu vlastnil firmu, která radí lidem, jak být finančně odpovědní, a zároveň byl spolumajitelem jiné, která půjčovala lidem peníze s roční sazbou nákladů přes 200 procent? "Já jsem po prodeji majority ve společnosti Fincentrum udělal mnoho investic, zachránil jsem pro Pražany rádio Classic, což je třeba věc, na kterou se nikdo neptá," reaguje Stuchlík.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.