Podvedení klienti zkrachovalé firmy H-System říkají, že správce její konkurzní podstaty Josef Monsport je ostřílený právník. Právě on dokázal zvrátit všechny předešlé rozsudky a u Nejvyššího soudu dosáhnout toho, že téměř šedesát rodin musí opustit do měsíce své domovy v Horoměřicích u Prahy, aby je správce mohl zpeněžit. Ve čtvrtek správce upozornil, že se obyvatelé nemusí bát, že by je nechal vystěhovat okamžitě po uplynutí zmíněné lhůty.

Monsport si vedl úspěšně hned od začátku své právnické kariéry. Ještě za komunistického režimu pracoval jako prokurátor. Aktivní byl v represivních akcích, například když se v roce 1986 účastnil procesu s Jazzovou sekcí.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.