Největší španělská opoziční strana, lidovci, se vrací zpět ke kořenům. Do svého čela si na dvoudenním sjezdu vybrala sedmatřicetiletého Pabla Casada, který slibuje návrat k prosazování konzervativních hodnot, jako je například rodina.

"Lidovci jsou zpět. Nemůžeme ale strávit ani minutu tím, že budeme mluvit jen o sobě. Musíme mluvit o Španělsku," prohlásil na úvod své první řeči po zvolení. "Chci, abychom se opět vrátili do měst a obcí a znovu se spojili s lidmi. Lidovci se pokusí získat zpět srdce všech Španělů," dodal.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.