Ráno v kanceláři. Pracovník si uvaří kafe, prohodí pár slov s kolegy, zasedne k počítači a konečně se chystá pracovat. Jenže ho ještě napadne otevřít zahlcenou e-mailovou schránku, zkontrolovat mobil a zjistit, co je nového na sociálních sítích. Nejméně hodina pracovní doby je pryč. Když se konečně dostane k práci, neuplyne ani pár minut a u jeho stolu se zastavuje kolega s dotazem, zda by mu nepomohl. Vlastní práce je opět na druhé koleji a dopoledne se krátí.

Vyrušení je největší nepřítel produktivity. Podle nedávného výzkumu Kalifornské univerzity trvá až 25 minut, než se po vyrušení člověk vrátí zpět k původní práci, pokud ho ovšem někdo nevyruší znovu . Výzkum také dokládá, že mezi jednotlivými vyrušeními uplyne v typickém kancelářském prostředí průměrně jen 11 minut.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.