Huawei má v Česku nového ředitele

Rex Liu (33) je novým ředitelem divize spotřební elektroniky Huawei pro Českou republiku a Slovensko. Liu ve firmě působí deset let, stejnou pozici zastával v zemích východního Středomoří.

Petra Ott posiluje Bohemia Energy

Petra Ott (38) je ředitelkou nově vytvořeného oddělení Compliance energetické skupiny Bohemia Energy, kde bude mít na starosti i dodržování právních předpisů. Přišla z Monety Money Bank.

Pavlík povyšuje ve společnosti DKV

Ondřej Pavlík (44), který dosud řídil pobočku DKV v ČR a na Slovensku, bude ředitelem regionu východní Evropa. DKV je servisní společností v oblastech logistiky a silniční přepravy.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.