Řešení pro správu podnikové mobility poskytují organizacím nástroje a postupy, s jejichž pomocí mohou nejen spravovat a zabezpečit mobilní zařízení svých zaměstnanců, ale také veškeré agendy a datové přenosy, které v nich zpracovávají a realizují. Historicky systémy EMM cílí primárně na chytré mobilní telefony a tablety. Své funkcionality ovšem neomezují pouze na ně.

"V poslední době se záběr správy systémů EMM začal výrazně rozšiřovat, zejména o přenosné a stolní počítače. Hlavní hráči v segmentu proto již podporují stroje s operačními systémy Windows 10 a macOS. Cílem je sjednocení správy všech zařízení pod jeden robustní systém," upřesňuje Edward Plch, člen představenstva společnosti System4u, a dodává: "Dalšími oblastmi správy EMM jsou tzv. rugged průmyslová zařízení. Jde například o různé čtečky kódů nebo o zařízení, která využívají řidiči pro doručování zásilek. V budoucnu se očekává také velký růst v oblasti správy senzorů internetu věcí."

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.