Géant provozuje největší a nejvíce rozvinutou R&E (Research and Education) síť v Evropě. Společně s více než 40 národními centry pro výzkum a vzdělávání v Evropě (tzv. NREN organizace - v České republice zastoupené organizací CESNET) tato síť propojuje více než 50 milionů uživatelů a 10 tisíc R&E institucí. Poskytuje jim vysoce spolehlivý, neomezený přístup k výpočetnímu výkonu, analytickým nástrojům, úložištím, aplikacím a dalším zdrojům. "Tyto služby jsou pro naše partnery z řad NREN zcela zásadní. Čím dál častěji přitom byly cílem DDoS útoků," říká Evangelos Spatharas, head of security organizace Géant.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Řešení brněnské technologické společnosti Flowmon Networks chrání infrastrukturu organizace Géant před jednou z největších kybernetických hrozeb současnosti, volumetrickými útoky.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.