Lubo Smid
spoluzakladatel a ředitel STRV

Umět se prodat! S programováním aplikací jsem začal už na střední škole, ale bohužel něco umět vám není moc platné, když nevíte, jak to zpeněžit. Když vzpomínám na své začátky jako vývojář, vydělal jsem si přes rok nějaké peníze, ale zajímavý měsíční příjem to nebyl. Nakonec jsem tedy skončil u práce na stavbách nebo jako noční hlídač, kde jsem si byl schopen vydělat v té době lepší peníze. Dnes pracuji převážně hlavou, a pokud mám možnost dělat nějakou fyzickou aktivitu, tak si u toho krásně odpočinu. Zároveň vím, že se člověk musí umět prodat, s ohledem na to buduji IT firmu.

Marie Havlíčková
ředitelka Slevomatu

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.