Na podzim se chystáte začít studovat na University of New York in Prague (UNYP). Co vás ke studiu na této univerzitě přimělo?

Nebyl jsem spokojený s předchozím studiem, přišlo mi, že styl výuky by nijak nepomohl mé kariéře. Když jsem se dozvěděl o UNYP, zjistil jsem, jak odlišná je tato univerzita od státních škol.

Strávil jsem nějaký čas se studenty, dokonce jsem navštívil jednu hodinu a promluvil si s profesory. Mohu tak říci, že je zde dynamický styl výuky, témata, kterým se zde věnují, jsou dost aktuální a kromě teorie si zde člověk vyzkouší praktické věci, které v budoucnu použije. Výuka je navíc interaktivní a líbí se mi, že každý student zde má svůj hlas.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Martin Carev je známým a úspěšným influencerem, nebo chcete-li youtuberem, zaměřujícím se hlavně na videa ze svých cest.
  • Přesto se rozhodl opřít svou budoucnost o znalosti a zkušenosti získané studiem na vysoké škole.
  • Způsob výuky na prestižní státní univerzitě však nenaplnil jeho očekávání, proto se rozhodl pro změnu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.