Letošní koncept byl od předchozích ročníků odlišný. Nejednalo se totiž o soutěž mezi projekty, ale ústředním bodem byla pro letošek moderovaná panelová diskuze na téma komercionalizace R&D, ve které vystoupili čtyři diskutující prezentující projekty, jež se v několikaletém odstupu od uvedení na trh ukázaly jako úspěšné, a to nejen v ČR, ale i na zahraničních trzích. Cílem zhruba hodinové diskuze nebylo projekty detailně představovat a popisovat, nýbrž hovořit o spolupráci mezi výzkumnou a aplikační sférou jako takovou, o úskalích projektů, příkladech dobré praxe či doporučeních pro další řešitele. Diskutujícími byli: Jindřich Houžvička ze společnosti CRYTUR, prof. Miroslav Václavík z VÚTS spolu se zástupcem firmy TOS Varnsdorf panem Jánem Pagáčem a doc. Karel Volenec ze společnosti ELLA-CS, moderace se ujal Aleš Vlk. Po panelové diskusi následovala networkingová část večera, kterou mohli diváci využít mimo jiné i k dalšímu hovoru o nastolené problematice.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.