Systémy pro plánování podnikových zdrojů obvykle tvoří sada aplikací, jež sdílí společné procesní nastavení a datový model. Pokrývají různé - primárně provozní - činnosti organizace. Jde zejména o procesy v oblasti financí, lidských zdrojů, distribuce, výroby, obchodu nebo řízení dodavatelského řetězce. Definice systémů ERP - Enterprise Resource Planning, které využívají oboroví analytici, obvykle zahrnují automatizaci a podporu činností podniku. Tyto vlastnosti objasňují i hlavní účel či smysl řešení pro plánování zdrojů. Je jím efektivita podnikových procesů, její zvyšování prostřednictvím úspory nákladů, vyšší produktivity a standardizace procesů.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.