Rychlá powerbanka se dobije za 30 minut

Najít powerbanku s podporou rychlého nabíjení už není problém, ale co externí baterii, která se sama dokáže dobít extrémně rychle? Značka Yukuma nabízí právě takovou. Yukuma 10 má kapacitu 10 000 mAh, většinu telefonů proto nabije třikrát a celou svoji kapacitu ze sítě doplní za půl hodiny. Potřebuje k tomu ale zvláštní napájecí adaptér a kabel s nestandardním konektorem. V balení chybí nabíjecí kabely − po jejich dokoupení zařízení poslouží majitelům iPhonů i Androidů.

Lenovo má po dlouhé době povedený mobil

jarvis_5b1973e6498ef1cc77294291.jpeg
Moto G6 Plus je tip na telefon ve střední cenové hladině.
Foto: Lenovo

Lenovo zatím nemělo se značkou Motorola moc štěstí, letošní novinka Moto G6 Plus ale vypadá jako dobrý tip na telefon ve střední cenové hladině. Za 7599 korun nabízí výborný displej s poměrem stran 2 : 1 s vysokým jasem i nadstandardně kvalitní duální fotoaparát. O přijatelný výkon se stará procesor Snapdragon 630 doplněný o 4 GB operační paměti.

Hi-Res Audio je dostupné i pro hráče

jarvis_5b1973e6498ef1cc77294295.jpeg
Nová sluchátka SteelSeries Arctis Pro
Foto: SteelSeries Arctis

Touhu po kvalitním zvuku, který zahrnuje i téměř neslyšitelné frekvence, mají nejen audiofilové, ale i herní průmysl. Nová sluchátka SteelSeries Arctis Pro obstojí i při náročném poslechu klasické hudby nebo jazzu díky vyrovnanému zvuku s výborným podáním prostoru. Design a přítomnost USB zvukové karty se sluchátkovým zesilovačem ale jasně míří na hráče videoher.

Související
Newsletter

Týden s technologiemi Otakara Schöna

Události posledního týdne ve světě technologií podle Otakara Schöna

Editor rubriky Tech Otakar Schön pro Vás vybírá nejzajímavější nebo nejzásadnější události ze světa moderních technologií, které se odehrály v uplynulém týdnu. Každý pátek v podvečer najdete ve své mailové schránce.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru