Milé čtenářky, milí čtenáři,

najít dnes na trhu práce mladé talentované lidi, přilákat je do firmy a udržet je tam déle než rok je pro řadu firem problém. Nedostatek lidí trvá i v jiných věkových skupinách, ale s absolventy mají společnosti největší potíž. Ačkoliv nízká nezaměstnanost vedla v posledních letech k tomu, že se firmy naučily zaměstnancům vycházet mnohem víc vstříc a některé benefity se staly téměř samozřejmými, stále existuje spousta podniků, kde se požadavky mladých a představy zaměstnavatelů naprosto míjejí. Například tolik žádanou flexibilitu v práci má pořád jen necelá polovina Čechů, a ještě ke všemu jen částečnou. Pružné pracovní době či práci z domova se brání i firmy, kde by to vůbec nebyl problém. Řada společností také nedokáže rozvíjet potenciál mladých. Možnost učit se nové věci a profesně růst je přitom pro absolventy jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru práce i rozhodování, jestli v ní zůstanou.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.